Schlieger recenze (2024)

Schlieger je největší český poskytovatel fotovoltaických systémů, solárních panelů pro ohřev vody a tepelných čerpadel. Firma poskytuje garanci vyřízení dotace a má mnoho spokojených zákazníků. Níže jsou uvedeny recenze a zkušenosti zákazníků s firmou Schlieger za roky 2022 a 2023.

O firmě Schlieger

Schlieger je česká firma specializující se na energii z obnovitelných zdrojů pro rodinné domy a novostavby. Firma má více než 5000 realizací v Česku a očekává se, že v dalším roce bude mít ještě více zakázek. Schlieger vyrábí vlastní produkty, a proto ví, kolik budou schopni vyrobit a nainstalovat. V roce 2021 firma zaměstnávala 300 kvalifikovaných zaměstnanců a obchodních zástupců.

Výhody spolupráce s firmou Schlieger

Specialisté firmy působí v celé České republice, a tak jsou schopni obsloužit každého. Schlieger přináší na trh vlastní inovativní produkty, spolupracuje s ČVUT a VUT a vlastní evropské certifikace k prodeji a instalaci. Největší důraz kladou na kvalitu svých produktů a poskytují na ně štědré délky záruk a bezplatný servis v případě potřeby.

Spolupráce s firmou Schlieger od A do Z

Firma nabízí osobní konzultace a individuální cenové nabídky s lhůtou 4 dní na zaslání. Schlieger garantuje získání dotace, protože již má své zaběhnuté know-how. Prakticky každý, kdo si chce nainstalovat fotovoltaiku/solární panely, tak o dotaci stojí.

Produkty firmy Schlieger

Firma nabízí fotovoltaické elektrárny s akumulací do baterií, do vody a s tepelným čerpadlem. Dále nabízí tepelná čerpadla a solární ohřev vody – solární systémy a solární kolektory. Instalace fotovoltaické elektrárny na rodinném domě je hotova často již během 1 dne.

Zkušenosti zákazníků s firmou Schlieger

Zkušenosti zákazníků s firmou jsou veskrze pozitivní a zákazníci jsou spokojení s kvalitou produktů a služeb.

Schlieger recenze: Jaký je na ně náš názor?

Podle našeho názoru je společnost Schlieger jedním z nejlepších poskytovatelů fotovoltaických systémů a obnovitelných zdrojů energie v České republice. Jejich dlouholetá zkušenost a kvalitní produkty jsou zárukou spokojenosti zákazníků. Firma neustále investuje do inovace a vývoje svých produktů a spolupracuje s předními technickými univerzitami v České republice. Navíc Schlieger nabízí individuální konzultace a cenové nabídky, které jsou přizpůsobeny potřebám zákazníků.

Jedním z největších přínosů spolupráce s firmou Schlieger je zajištění dotace na fotovoltaický systém nebo solární panely na ohřev vody. Firma má v této oblasti velké množství zkušeností a má své vlastní know-how, takže zákazníci mají téměř 100% šanci na získání dotace. Kromě toho Schlieger nabízí také garanci na vlastní produkty a jejich kvalitu.

Celkově lze tedy říci, že spolupráce s firmou Schlieger je velmi kvalitní a zákazníkům nabízí širokou škálu služeb v oblasti fotovoltaiky a obnovitelných zdrojů energie. Díky své dlouholeté zkušenosti a kvalitním produktům se firma Schlieger řadí mezi nejlepší poskytovatele na trhu.

Důvěryhodnost článku

Informace v článku jsou aktuální a důvěryhodné 4 / 5. 7

Autor: Petr

Petr je zkušený dotační specialista se zaměřením na financování malých a středních podniků. V průběhu své kariéry se věnoval řešení složitých otázek týkajících se žádostí o dotace, správy projektů a řízení rizik.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *